Pegasus Tercüme

Hakkımızda;

2007 yılında Pegasus Tercüme adı ile İbrahim Ozan Berberoğlu tarafından kurulmuş olan tercüme büromuz, siz müşterilerine bugüne kadar uluslar arası düzeyde yaptığı sayısız çeviri ile seslenmiştir. Farklı sektörlerde yaptığı gerek kurumsal gerek bireysel çevirilerde kesintisiz hizmet anlayışı ve güvenilirliği ile sağlam bir yer edinmiş ve sürekli bir çözüm ortağı olarak hizmet etmiştir.

Kurumsal Değerlerimiz;

• Deneyim,
• Kalite,
• Gizlilik,
• Güven,
• Zamanında teslim,
• Kesintisiz çözüm ortaklığı.

Kalite Politikası;

Bugüne kadar mottomuz, deneyimli ve her biri kendi alanında uzman kişiler tarafından oluşan kadromuzla en kaliteli ve en hızlı hizmet olmuştur. Yapılan tüm tercümeler editörler tarafından kontrol edilerek müşterilerimize ulaştırılır. Tüm çalışmalar, müşterilerimiz ve uzman kurumlarla karşılıklı diyalog halinde sürdürülür. Günümüze kadar yaptığımız çevirilerle edindiğimiz itibar ve kalite anlayışımızın getirdiği müşteri memnuniyeti bu politikamızın ürünleridir.

Gizlilik Politikası;

Pegasus Tercüme, kurumlar ya da bireylerle kurduğu tüm iş ortaklıklarında bilgilerin karşılıklı gizliliğini esas almıştır. Günümüz rekabet koşullarında bilgi güvenliğine verilen önceliği farkına vararak, tüm çözüm ortakları ile gizlilik sözleşmesi yapmaktadır. Müşterilerinden aldığı şahsa ya da kuruma ait bilgilerin, onların onayı dışında doğrudan ya da dolaylı olarak 3. kişi ya da kurumlarla paylaşılmayacağı taahhüt edilir.

Mersis No : 0723031613900016
İTO Sicil No : 538125
Şirketin Tam Ünvanı : PEGASUS PERFORMANS DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Merkez Adres : MERDİVENKÖY MAH. İMAM RAMİZ SOK. DEMİRLİ BİRLİK SİTESİ 43/2 C BLOK DAİRE 15 KADIKÖY/İSTANBUL
Müdürlerin İsim ve Soyisimleri : EZGİ BERBEROĞLU - İBRAHİM OZAN BERBEROĞLU
Taahhüt Edilen Sermaye : (155.000,00 ) ve Ödenen Sermaye : ( 155.000,00 )

Bizimle bağlantıda kalın

She was the ultimate advocate of the company’s products, and she was willing to do my essays using https://essayprofs.com do anything to protect the integrity of the overall product vision